Administratorzy: Daniel Szarpak & Odl Krzysztof
WITAMY NA STRONIE
ZESPOŁU SZKÓŁ W WOLI UHRUSKIEJ

   
 
  Sukcesy uczniów

SUKCESY UCZNIÓW

 

Zespołu Szkół: Szkoły Podstawowej

im. J.I. Kraszewskiego i Gimnazjum

im. Jana Pawła II w Woli Uhruskiej

W KONKURSACH ORGANIZOWANYCH

 

 PRZEZ KURATORA OŚWIATY

 

W LATACH

 

1991 -2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1991/1992

 

Nazwa przedmiotu

Imię i nazwisko ucznia

Zajęte miejsce

Opiekun

chemia

Tomasz Dąbrowski

laureat olimpiady wojewódzkiej

Aleksander Demczuk

technika

Tomasz Dąbrowski

finalista olimpiady wojewódzkiej

Marek Kaszczuk

 

Rok szkolny 1993/1994

 

Nazwa przedmiotu

Imię i nazwisko ucznia

Zajęte miejsce

Opiekun

geografia

Przemysław Kuryś

finalista olimpiady wojewódzkiej

Dorota Łubkowska

 

Rok szkolny 1995/1996

 

Nazwa przedmiotu

Imię i nazwisko ucznia

Zajęte miejsce

Opiekun

chemia

Mariusz Kędzierawski

laureat olimpiady wojewódzkiej

Aleksander Demczuk

technika

Jarosław Linde

laureat olimpiady wojewódzkiej

Marek Kaszczuk

                         

 

 

Rok szkolny 1996/1997

 

Nazwa przedmiotu

Imię i nazwisko ucznia

Zajęte miejsce

Opiekun

chemia

Agnieszka Łukasik

laureat olimpiady wojewódzkiej

Aleksander Demczuk

technika

Ewelina Zakrzewska

laureat olimpiady wojewódzkiej

 

Marek Kaszczuk

 

 

                            

Rok szkolny 1997/1998

 

Nazwa przedmiotu

Imię i nazwisko ucznia

Zajęte miejsce

Opiekun

geografia

Bartłomiej Polak

Sylwia Majówka

Piotr Borysiuk

laureat olimpiady wojewódzkiej

Dorota Łubkowska

matematyka

Elżbieta Dowalewska

laureat olimpiady wojewódzkiej

Mirosław Konieczny

fizyka

Marcin Łubkowski

finalista olimpiady wojewódzkiej

Zbigniew Walczuk

 

Rok szkolny 1998/1998

 

Język rosyjski

Marta Korzeniewska

laureat olimpiady wojewódzkiej

Maria Haciuk

geografia

Bartłomiej Polak

Tomasz Kowalczuk

laureaci olimpiady wojewódzkiej

Dorota Łubkowska

 

Rok szkolny 1999/2000

 

Nazwa przedmiotu

Imię i nazwisko ucznia

Zajęte miejsce

Opiekun

język rosyjski

Mariola Biernacka

Joanna Łodzińska

 

laureat olimpiady wojewódzkiej

Maria Haciuk

geografia

Artur Głąb

laureat olimpiady wojewódzkiej

Dorota Łubkowska

 

Rok szkolny 2000/2001

 

Język rosyjski

Ilona Polak

Oksana Ochaczewicz

finaliści olimpiady wojewódzkiej

Maria Haciuk

                                   

 

Rok szkolny 2001/2002

 

Język rosyjski

Iwona Salnikow

finalistka olimpiady wojewódzkiej

Maria Haciuk

Konkurs humanistyczny

Sylwia Bednarczuk

 

 

finalistka olimpiady wojewódzkiej

 

Jolanta Kuśmierczyk

 

 

Anna Łodzińska

 

finalistka olimpiady wojewódzkiej

Urszula Dąbrowska

 

Rok szkolny 2002/2003

 

 

 

 

Język rosyjski

Agnieszka Marek

Paulina Łubkowska

 

laureaci olimpiady wojewódzkiej

 

 

 

 

Maria Haciuk

 

 

 

Ilona Polak

finalistka olimpiady wojewódzkiej

Język angielski

Paulina Witkowska

finalista olimpiady wojewódzkiej

Michał Kurtyj

Konkurs krasomówczy

 

Paulina Witkowska

 

finalistka olimpiady wojewódzkiej

 

Lucyna Raczyńska

 

Język polski

 

Aldona Kulbicka

 

finalistka olimpiady wojewódzkiej

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2003/2004

 

Język rosyjski

Ilona Polak

finalistka olimpiady wojewódzkiej

Maria Haciuk

geografia

Rafał Skiba

finalistka olimpiady wojewódzkiej

Dorota Łubkowska

Chemia

Paulina Czerwińska

finalistka olimpiady wojewódzkiej

Aleksander Demczuk

 

 

Rok szkolny 2004/2005

 

geografia

Rafał Skiba

finalista olimpiady wojewódzkiej

Dorota Łubkowska

Konkurs literacko-czytelniczy

Anna Raczyńska

Sylwia Bednarczuk

finalistki olimpiady wojewódzkiej

Jolanta Kuśmierczyk

geografia

Rafał Skiba

finalista olimpiady wojewódzkiej

Dorota Łubkowska

Humanistyczny

Marlena Suchonos

laureat olimpiady wojewódzkiej

Jolanta Kuśmierczyk

 

Rok szkolny 2005/2006

 

chemia

Justyna Młynarska

finalista konkursu wojewódzkiego

Aleksander Demczuk

Konkurs krasomówczy

Katarzyna Markuszewska

Weronika Kowelska

finalistki konkursu wojewódzkiego

 

 

Jolanta Kuśmierczyk

Chemia

Justyna Młynarska

finalistka olimpiady wojewódzkiej

Aleksander Demczuk

 

Rok szkolny 2006/2007

 

Konkurs krasomówczy

Marlena Suchonos (II)

 

 

finalista konkursu wojewódzkiego

 

 

Jolanta Kuśmierczyk

 

 

Język angielski

Marcin Kowalski

finalista konkursu rejonowego

Michał Kurtyj

 

Rok szkolny 2007/2008

Nazwa przedmiotu

Imię i nazwisko ucznia

Zajęte miejsce

Opiekun

Język polski

Marlena Suchonos

laureat etapu wojewódzkiego

Jolanta Kuśmierczyk

Konkurs krasomówczy

Marlena Suchonos

laureat etapu wojewódzkiego

Jolanta Kuśmierczyk

Język rosyjski

Marlena Suchonos

laureat etapu wojewódzkiego

Maria Haciuk

 

 

Rok szkolny 2008/2009

Nazwa przedmiotu

Imię i nazwisko ucznia

Zajęte miejsce

Opiekun

Chemia

Bernadeta Nowosielska (II c)

laureat etapu wojewódzkiego

Aleksander Demczuk

Chemia

Krystian Kałużny

laureat etapu wojewódzkiego

Aleksander Demczuk

Konkurs krasomówczy

Aleksandra Łukasik

finalistka konkursu wojewódzkiego

Lucyna Raczyńska

Konkurs krasomówczy

Paulina Prucnal

finalistka konkursu wojewódzkiego

Jolanta Kuśmierczyk

Matematyka

Krystian Kałużny

finalista konkursu wojewódzkiego

 

Mirosław Konieczny

 

 

 

Rok szkolny 2009/2010

Nazwa przedmiotu

Imię i nazwisko ucznia

Zajęte miejsce

Opiekun

Konkurs krasomówczy

(gimnazjum)

Klaudia Haponiuk (kl. II a)

laureat etapu wojewódzkiego

Jolanta Kuśmierczyk

Chemia

(gimnazjum)

Bernadeta Nowosielska (III c)

laureat etapu wojewódzkiego

Aleksander Demczuk

Matematyka

Bernadeta Nowosielska (III c)

finalista etapu wojewódzkiego

 

Mirosław Konieczny

 

 

 

KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ SZKOŁY

I RÓŻNE INSTYTUCJE ZWIĄZANE Z EDUKACJĄ

DZIECI W LATACH 1993 -2010

Szkoła umożliwia uczniom udział w różnych konkursach i o różnym zasięgu. przedstawiamy ważniejsze osiągnięcia uczniów na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim i powiatowym

 

 

 

Rok szkolny

Nazwa konkursu

Organizator

Nazwiska laureatów

Nauczyciele przygotowujący dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1993/94

ORTOGRAFICZNO -GRAMATYCZNY

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Laureaci etapu wojewódzkiego

1. Paweł Wojtczak

2. Tomasz Kowalczuk

Bernadeta Demczuk

 

 

 

 

 

 

XI WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH

 

 

 

 

 

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie

III miejsce Zespołu „Minorex”

1. Katarzyna Berezińska

2. Anna Demczuk

3. Sylwia Majówka

4. Magdalena Misiurska

5. Natalia Kiryczuk

6. Agnieszka Morawska

7. Marcin Łubkowski

8. Mariola Brzósko

9. Marta Jaworska

10. Marta Stasiejko

11. Joanna Markiewicz

12. Agnieszka Markiewicz

13. Urszula Jóźwiak

14. Katarzyna Polak

15. Renata Pręciuk

16. Joanna Sawić

17. Joanna Młynarska

18. Anna Gołaszewska

 

 

 

 

Mirosław Konieczny

Krzysztof Celiński

 

FESTIWAL PIOSENKI DZIECĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ –LUBARTÓW 94

Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie

III miejsce

Zespół „Minorex”

 

Mirosław Konieczny

Krzysztof Celiński

 

PIŁKARSKA KADRA CZEKA

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwsze miejsce w finale wojewódzkim turnieju piłki nożnej.

1. Przemysław Kuryś

2. Tomasz Polak

3. Przemysław Wilkos

4. Wiesław Dmitruk

5. Bartłomiej Olender

6. Wojciech Szarpak

7. Krystian Pajor

8. Dariusz Wrześniewski

9. Sebastian Kwacz

10. Paweł Burian

11. Piotr Brzósko

12. Mirosław Kurpiel

13. Grzegorz Kilian

14. Robert Sweryda

15. Mirosław Kruk

 

 

 

 

 

 

 

Artur Rudziński

 

 

MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie

Wyróżnienie w eliminacjach

1. Anna Demczuk

Barbara Stęplewska

 

 

 

 

1994/95

ORTOGRAFICZNO -GRAMATYCZNY

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Laureat etapu wojewódzkiego

1. Paweł Mach

 

Anna Kaszczuk

 

XIII REJONOWY PRZEGLĄD ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie

Wyróżnienie i zakwalifikowanie do udziału w eliminacjach wojewódzkich

Zespół „Minorex”

 

Mirosław Konieczny

Krzysztof Celiński

 

2004/05

ALERT EKOLOGICZNO –ZDROWOTNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ

Wojewódzka Stacja Sanitarno –Epidemiologiczna,

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska,

Starostwo Powiatowe

I miejsce szkoły w powiecie

Koordynator Dorota Łubkowska

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LASY MAŁE OJCZYZNY

Czasopismo –Poznaj las

Nadleśnictwo Sobibór

I miejsce w finale konkursu

1. Anna Raczyńska

2. wyróżnienie

Katarzyna Markuszewska

 Dorota Łubkowska

Marta Kuszneruk

 

1995/96

ORTOGRAFICZNO -GRAMATYCZNY

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Laureat etapu wojewódzkiego

1. Iwona Salnikow

 

Barbara Stęplewska

 

 

 

 

1996/97

ORTOGRAFICZNY DLA KL. IV -VI

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Laureat etapu wojewódzkiego

1. Magda Łubkowska

Wyróżnienie

Tomasz Kowalczuk

 

 

Lucyna Raczyńska

 

NADBUŻAŃSKIE KLIMATY

KONKURS REGIONALNY

Fundacja Posła Janowskiego „Wszystko dla dzieci”

Wyróżnienie

1 Klaudia Antoniuk

Dorota Łubkowska

 

1997/98

ORTOGRAFICZNY DLA KL. V

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Laureaci etapu wojewódzkiego

1. Iwona Salnikow

 

 

Urszula Dąbrowska

 

2. Paweł Kowalczuk

Mariola Kędzierawska

 

1999/00

ORTOGRAFICZNY

 

 

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Chełmie

Laureaci etapu wojewódzkiego

1. Anna Łodzińska

2. Sylwia Bednarczuk

 

Urszula Dąbrowska

 

MITY I LEGENDY

Laureat etapu wojewódzkiego

1. Paulina czerwińska

 

 

Lucyna Raczyńska

 

CZY ZNASZ SWÓJ JĘZYK OJCZYSTY?

Laureaci etapu wojewódzkiego

1. Paweł Kowalczuk

2. Małgorzata Krauze

 

 

 

 

2000/01

 

 

ORTOGRAFICZNY

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Chełmie

Laureat etapu wojewódzkiego

1. Justyna Młynarska

 

Kazimiera Konopko

 

CZY ZNASZ SWÓJ JĘZYK OJCZYSTY?

Laureaci etapu wojewódzkiego

1. Joanna Kafara

2. Iwona Salnikow

3. Paulina Witkowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jolanta Kuśmierczyk

Urszula Dąbrowska

 

 

 

 

 

 

2002/03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGÓŁNOPOLSKI KONKURS „ODKRYJ ZAPOMNIANE” (Czasopismo - Poznaj świat)

 

Redakcja ogólnopolskiego czasopisma Poznaj świat

I miejsce w Polsce

Eliza Konopko

Paweł Łopąg

Anna Raczyńska

Michał Demczuk

Krzysztof Odl

Rafał Skiba

Kinga Barczuk

Rafał Woś

 

 

Dorota Łubkowska

Jolanta Szachałaj

 

ORTOGRAFICZNY

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Chełmie

Laureat etapu wojewódzkiego

1. Paulina Dąbrowska

 

Urszula Dąbrowska

 

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „MIEJSCE, KTÓRE KOCHAM”

 

Starosta powiatu w porozumieniu ze szkołami

Wyróżnienie

1. Justyna Tkaczuk

2. Sylwia Wróbel

3. Aneta Kozaczuk

 

Teresa Osieleniec

 

Wojewódzki Gimnazjalny Rambit Ekologiczny

 

Starosta powiatu w porozumieniu ze szkołami

 

I miejsce

1. Paulina Witkowska

2. Aldona Kulbicka

3. Anna Mikulska

4 Ilona Polak

5. Aleksandra Kędzierawska

6. Łukasz Kozłowski

7. Adam Zalewski

8. Michał Demczuk

9. Krzysztof Odl

10.Tomasz Baczewski

Lucyna Raczyńska

Jolanta Kuśmierczyk

Ewa Kopycińska

Dorota Łubkowska

Marta Kuszneruk

Marek Kuszneruk

Teresa Osieleniec

Urszula Dąbrowska

Sławomir Trus

Aleksander Demczuk

Arkadiusz Bodziak

 

POWIATOWY KONKURS „XX WIEK –ODKRYCIA I WYNALAZKI”.

 

Starosta powiatu w porozumieniu ze szkołami

I miejsce w powiecie

1. Aldona Kulbicka

2.  Piotr Waniewski

3. Agnieszka Marek

4. Paulina Witkowska

5. Łukasz Kozłowski

6. Justyna Woś

Aleksander Demczuk

Joanna Kozaczuk

Dorota Łubkowska

Dorota Mikulska

Teresa Osieleniec

Marek Kaszczuk

 

POWIATOWE ZAWODY STRZELECKIE

Starosta powiatu w porozumieniu ze szkołami

I miejsce w kategorii

dziewcząt

1. Wioletta Woźniak

I miejsce w kategorii chłopców

1. Piotr Kruczyński

 

 

Marek Kuszneruk

 

ELIMINACJE POWIATOWEGO OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Komenda Powiatowa Policji we Włodawie

III miejsce

1. Michał Barczuk

2. Marcin Salnikow

3. Cezarychmielewski

4. Daniel Włodarczuk

 

 

Marek Kaszczuk

 

2003/04

ELIMINACJE POWIATOWEGO OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Komenda Powiatowa Policji we Włodawie

II miejsce

1. Cezary Chmielewski

2. Mateusz Walaszek

3. Marek Sierpiński

 

 

Marek Kaszczuk

 

A JA WOLĘ PO LEKCJACH ZOSTĆ W SZKOLE

MENiS

CODN

I miejsce

Gabriela Jankowska

 

2004/05

MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

Wojewódzki Ośrodek Kultury

 w Lublinie

Laureat etapu wojewódzkiego

1. Kesja Polak

 

 

Zofia Konieczna

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Powiatowy Zarząd PCK

III miejsce

1. Magdalena Krawczuk

Zofia Konieczna

Barbara Stęplewska

 

2005/06

OGÓLNOPOLSKI KONKURS: OD CZEGO ZALEŻY LICZBA POWSTAJĄCYCH MIEJSC PRACY?

Narodowy Bank Polski

III miejsce w Polsce

1. Magda Krawczuk

 

Gabriela Jankowska

 

IX teleturniej „Na zimowym olimpijskim szlaku od Chamonix do Turynu”

Polski Komitet Olimpijski

I miejsce w województwie lubelskim

1. Marlena Suchonos

II miejsce

1. Monika Marek

Finalistki w eliminacjach regionalnych (trzy wschodnie województwa)

 

Katarzyna Prać -Magier

 

 

2006/07

 

 

 

 

POWIATOWY TURNIEJ SZKÓŁ „CZY ZNASZ SWÓJ JĘZYK?”

Szkoły gimnazjalne powiatu Włodawa

(Wola Uhruska, Wyryki, Włodawa nr 1 i 2) 

Powiatowi laureaci

Magdalena Krawczuk

Marlena Suchonos

 

Jolanta Kuśmierczyk

 

II POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ROSYJSKIEJ

Zespół Szkół w Woli Uhruskiej

II miejsca w powiecie

1. Sebastian Zygmuntowicz

2. Kalina Łubkowska

 Maria Haciuk

 

POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY „SOLIDARNOŚĆ POLSKIE DROGI DO WOLNOŚCI”

Zarząd Oddziału NSZZ „Solidarność Ziemi Włodawskiej”

I zespołowe miejsce

1. Dagmara Kędzierawska

2. Magdalena Krawczuk

3. Justyna Młynarska

 

Jolanta Szachałaj

 

LAS ZIMĄ JEST   KONKURS POWIATOWY

Nadleśnictwo Sobibór

I miejsce:

 w kategorii klas IV –VI

1. Kalina Łubkowska

III miejsce

 w kategorii klas I –III

1. Patrycja Pakuła

Wyróżnienie

1. Klaudia Antoniuk

2.  Marcin łynarski

 

Teresa Osieleniec

Dorota Łubkowska

Barbara Stęplewska

Anna Kaszczuk

 

UDZIELAJĄC PIERWSZEJ POMOCY RATUJEMY ŻYCIE

Zarząd Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża we Włodawie

Zespołowe I miejsce w rejonie

1. Klaudia Haponiuk

2. Monika Kruczyńska

3. Kornelia Głąb

4. Julia Kaszczuk

5. Weronika Łubkowska

6. Justyna Waniwska

7. Natalia Guz

8. Sylwia Iwaniuk

 

 

Zofia Konieczna

Barbara Stęplewska

 

MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

Wojewódzki Ośrodek Kultury

 w Lublinie

Finaliści Wojewódzkiego Koncertu Laureatów

1. Patrycja Sokołowska

2. Marcin Młynarski

 

 

Bernadeta Demczuk

Anna Kaszczuk

 

ŻYJ HIGIENICZNIE –BĘDZIESZ ZDROWY I RADOSNY

Państwowa Stacja Sanitarno –Epidemiologiczna we Włodawie

II miejsce w eliminacjach powiatowych i wyróżnienie w eliminacjach wojewódzkich

1.Kornelia Głąb

 

 

Zofia Konieczna

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS: OD CZEGO ZALEŻY LICZBA POWSTAJĄCYCH MIEJSC PRACY?

 

Narodowy Bank Polski

IV miejsce w Polsce

1. Konrad Hołowacz

Gabriela Jankowska

 

KONKURS WIEDZY O AIDS I ZDROWYM STYLU ŻYCIA

Starostwo Powiatowe i Państwowa Stacja Sanitarno –Epidemiologiczna we Włodawie

II miejsce w eliminacjach powiatowych

1. Kesja Polak

Zofia Konieczna

Barbara Stęplewska

Ewa Pawluk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA W GIMNASTYCE SPORTOWEJ

ZS Nr 1 we Włodawie

IV miejsce

1. Joanna Kwiatkowska

2. Aneta Kozaczuk

3. Monika Marek

 

Alicja Marczuk

 

WOJEWÓDZKIE ZAWODY STRZELECKIE

 

I miejsce

1. Joanna Kwiatkowska

 

 

MIĘDZYNARODOWE ZAWODY STRZELECKIE

 

I miejsce

1. Joanna Kwiatkowska

 

 

2007/08

XXVII Mały Konkurs Recytatorski

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie

Patrycja Sokołowska

I miejsce w powiecie włodawskim i finalistka koncertu wojewódzkiego (SP)

Bernadeta Demczuk

 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Starostwo Powiatowe

Julia Kaszczuk

Wojciech Nowosielski

Agnieszka Rymowicz

Laureaci szczebla powiatowego (SP)

Marek Kaszczuk

 

Bieg ekologiczny „Śladami gniazd bociana białego”

Szkoła Podstawowa w Kulczynie

Krystian Kleszczyński

I miejsce w powiecie włodawskim (SP)

Ewa Pawluk

Teresa Osieleniec

Marzena Antoniuk

 

Konkurs „Wiedzy o AIDS”

ZR PCK we Włodawie

Kesja Polak (SP)

II miejsce

Anna Błaszczuk (G)

III miejsce w powiecie włodawskim

 

Zofia Konieczna

 

Elżbieta Matejuk

 

Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Województwa Lubelskiego

Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku

 

Podziękowanie za udział

(SP)

Zofia Konieczna

 

„Jestem pieszym, rowerzystą,  pasażerem i znam przepisy ruchu drogowego”

Starostwo Powiatowe i Komenda Powiatowa we Włodawie.

Krzysztof Waniewski

Dariusz Pawłowski

Wojciech Nowosielski

             Wyróżnienie (SP)

 

Marek Kaszczuk

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej pod patronatem UMCS w Lublinie.

Zespół Szkół w Woli Uhruskiej

 

 

 

 

Joanna Szwalikowska

Grzegorz Czerwiński

II miejsce

(Szkoła Podstawowa)

Beata Kuczyńska -Jurek

 

Jakub Dyszkowan

III miejsce (Gimnazjum)

Maria Haciuk

 

Przegląd Teatrów Amatorskich

Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku

Podziękowanie za udział

(G)

Ewa Kopycińska

 

Konkurs ortograficzny

III LO i LE w Chełmie

Marlena Suchonos W powiatowej finałowej dziesiątce (G)

Jolanta Kuśmierczyk

 

Konkurs czytelniczy

„Ryszard Kapuściński –cesarz reportażu”

Biblioteka we Włodawie

I miejsce

Marlena Suchonos  (G)

II miejsce

   Bernadeta Nowosielska (G)

Aleksandra Łukasik (G)

 III miejsce

Natalia Łukasik (G)

 

 

 

Jolanta Kuśmierczyk

 

XVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

Państwowa Stacja Sanitarno –Epidemiologiczna we Włodawie

II miejsce

Marlena Suchonos  (G)

 

 

 

 

 

Elżbieta Matejuk

 

Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

 

Kierownictwo CTIF

III miejsce w zawodach powiatowych (G)

Kinga Cieślak

Katarzyna Pręciuk

Natalia Białas

Patrycja Konrad

Dominika Łubkowska

Bernarda Cieszko

Anna Jadczak

Aneta Szrajber

Anna Błaszczuk

Małgorzata łynarczyk

Klaudia Pastuszak

 

 

Marek Kaszczuk

Sławomir Tokarski (strażak)

 

 

 

cd. 2007/08

Ogólnopolski konkurs „Poznajemy parki krajobrazowe Polski”

CHPK

Podziękowanie za udział

Marlena Suchonos

Bernadeta Nowosielska

Aleksandra Łukasik

Natalia Łukasik

Dorota Łubkowska

 

Międzyszkolny konkurs recytatorski w Rudzie Hucie

Zespół Szkół w Rudzie Hucie

I miejsce –laureat

Jakub Budner (SP)

Iwona Krzyżanowska

 

2008/09

Ogólnopolski konkurs „Poznajemy parki krajobrazowe Polski”

CHPK

V miejsce w rejonie

Agnieszka Skrochocka (G

Andżelika Kędzierawska (G)

Bernadeta Nowosielska (G

Anna Błaszczuk (G)

Dorota Łubkowska

 

Konkurs recytatorski „Klucze do Herberta”.

Dom Kultury we Włodawie

Udział

Marta Kudio

Marlena Wójcik

Estera Kusiak

Sylwia Polak

Ewa Kopycińska

 

Konkurs ortograficzny

III LO i LE w Chełmie

Klaudia Pastuszak (G)

Finałowa dziesiątka

Jolanta Kuśmierczyk

 

„Z matematyką na Ty”

III LO i PWSZ w Chełmie

Krystian Kałużny (G)

I miejsce

Mirosław Koniwczny

 

Konkurs recytatorski

(międzyszkolny )

ZS w Rudzie Hucie

Laureaci

Małgorzata Polak (SP)

Martyna Demczuk (SP)

 

Barbara Zalewska

Barbara Stęplewska

 

 

IV Powiatowy Konkurs Poezji Rosyjskiej

Gimnazjum w Woli Uhruskiej pod Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty i UMCS Lublin

II miejsce

1. Marta Kudio

Wyróżnienie

1.Natalia Kałużna

Maria Haciuk

 
               

 

 

Rok szkolny

Nazwa konkursu

Organizator

Nazwiska zwycięzców lub laureatów

Nauczyciele przygotowujący dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

2009/ 2010

„Wiatr, wypadek, ogień woda –strażak zawsze rękę poda”. Ogólnopolski konkurs plastyczny

UG i OSP Wola Uhruska

Zwycięzcy na etapie gminnym:

Łubkowski Kamil kl. I

Roksana Babiarz kl. I

Śmiech Patrycja  III b

 

 

Bożena Barczuk

Bożena Barczuk

Bernadeta Demczuk

IX  DRUŻYNOWY BIEG EKOLOGICZNY SZLAKIEM GNIAZD BOCIANA BIAŁEGO

Szkoła Podstawowa w Kulczynie

III miejsce drużynowo

Łubkowska Weronika

Kałużny Arkadiusz

Pakuła Anna

Kaszczuk Monika

 

 

Ewa Pawluk (w-f)

Marzena Antoniuk (w-f)

Dorota Łubkowska (przyroda)

 

IX  DRUŻYNOWY BIEG EKOLOGICZNY SZLAKIEM GNIAZD BOCIANA BIAŁEGO

Szkoła Podstawowa w Kulczynie

Indywidualnie II miejsce

Grzegorz Ulański

 

Ewa Pawluk (w-f)

„Zwierzęta wokół nas” Międzyszkolny Konkurs Recytatorski klas 0 -III

Szkoła Podstawowa w Rudzie Hucie

I miejsce

Antoniszewski Klaudiusz kl. 0.

III miejsce

Polak Małgorzata z kl. I

Iwona Krzyżanowska

 

Bożena Barczuk

X Biegi Sobiborskie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie

I miejsce

Łysak Weronika (IV b)

Ewa Pawluk

I Gminny Mały Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej

Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej

I miejsce

Agnieszka Raczyńska (III a)

III miejsce

 Julia Raczyńska (III a)

Martyna Demczuk (II a)

Aleksandra Łubkowska (III a)

 

Iwona Salnikow

Powiatowy Konkurs Plastyczny

Koń w oczach dziecka

Gminny Ośrodek Kultury w Dołhobrodach

Wyróżnione prace

Daniel Haciuk (IV)

Michał Głąb(IV)

Jakub Reps (IV)

Teresa Osieleniec

VI Otwarte Mistrzostwa Gminy Hańsk Szkół Podstawowych

Szkolny Klub Sportowy „ŚWIT” przy SP w Hańsku.

Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku

I miejsce  w biegu na 300 m

Weronika Łysk.

III miejsce w klasach III –IV dziewcząt.

rzut piłeczką palantową

Weronika Łysak (IV b)

III miejsce w klasach V –VI dziewcząt

III miejsce w skoku w dal z rozbiegu kl. V –VI chłopcy

Ulański Grzegorz

II miejsce w biegu na 1000 m kl. V –VI chłopcy

Ulański Grzegorz (VI)

III miejsce w biegu na 1000 m kl. V –VI chłopcy

Barczuk Bartłomiej (VI)

 

 

Ewa Pawluk

Marzena Antoniuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jubileuszowy Rajd Zadaniowy

20 Rocznica Poleskiego Parku Narodowego

Poleski Park Narodowy

II miejsce- Dryżyna 15 osób:

Bernadeta Nowosielska,

Klaudia Antoniuk,

Agnieszka Skrochocka,

Patrycja Kajkowska,

Łukasz Celiński,

Paweł Dubij,

Artur Jurkowski,

Sylwia Haciuk,

Monika Lekam,

Agnieszka Rymowicz,

Mariola Kałużna,

 Jarosław Tyczyński,

BarBara Błaszczuk,

Joanna Szwalikowska,

Paulina Skrochocka.

Dorota Łubkowska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Talent”

Pod patronatem  Lubelskiego Kuratora Oświaty i Caritas Archidiecezji Lubelskiej

Wyróżniona praca

Natalia Trepko (III a G)

 

 

 

Teresa Osieleniec

2009/2010

Gminny Konkurs „Mały Matematyk”

ZS Wola Uhruska

Zwycięzcy:

Wojciech Łubkowski (IV a)

Leszek Biełaniec (IV a)

Monika Kaszczuk (V a)

Bartłomiej Koperski (V a)

Arkadiusz Kałużny (V a)

Jakub Barszczwski (V a)

Sandra Łubkowska (VI)

 

 

E. Mojska

E. Mojska

J. Kozaczuk

J. Kozaczuk

J. Kozaczuk

J. Kozaczuk

DIECEZJALNY KONKURS ORTOGRAFICZNY  „DYKTANDO PAPIESKIE”

 

 

 

ZS Wola Uhruska

III miejsce

Sylwia Polak (III b G)

III miejsce

Sandra Łubkowska (VI SP)

 

 

 

Ewa Kopycińska

 

Jolanta Kuśmierczyk

 

 

VI Powiatowy Konkurs Recytatorski „Rosyjska i ukraińska poezja klasyczna”

ZS Wola Uhruska

Wyróżnienie w języku rosyjskim

Róża Zwierzyńska (I a G)

Anna Pakuła (V a SP)

Wyróżnienie w języku ukraińskim

Natalia Trepko (III a G)

Maria Haciuk

 

Konkurs plastyczny „Wiatr; wypadek, ogień, woda –strażak zawsze rękę poda”

Urząd  Gminy                w Woli Uhruskiej

Wyróżnienia:

I grupa –młodsza (6-8lat SP)

Łubkowski Kamil

Roksana Babiarz

II grupa starsza (9-12 lat SP)

Śmiech Patrycja

 

 

XI Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Uczniów Gimnazjum

Urząd Gminy w Wierzbicy. Patronat Starosta Powiatu Chełmskiego.

III miejsce

Michał Polak (III c)

Łukasz Helmer (III c)

Karol Szwalikowski (III a)

Bartek Szwalikowski  (III a)

Bartek Błach (II b)

Damian Chudzik (II b)

Marek Jędrzejewski (II b)

Krystian Mroczek (III a)

Kacper Czerpak (III c)

Tomasz Biernacki (III b)

Sylwester Szole (III b)

Kacper Bednarek (III c)

 

 

Marek Kuszneruk

Konkurs plastyczny „Talent”

Konkurs  realizowany pod patronatem Caritas Archidiecezji Lubelskiej                 i Lubelskiego Kuratora Oświaty.

 

 

 

 

 

Wyróżnienie:

Natalia Trepko (III a G)

 

Teresa Osieleniec

XXXIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” etap gminny

Urząd  Gminy                w Woli Uhruskiej

I grupa wiekowa

Klaudia Dąbrowska (VI a) - 1 miejsce.

II grupa wiekowa wg. zajętych miejsc.

1. Mateusz Koźluk (III b G)

2. Anna Cholawo (III c G)

3. Katarzyna Łubkowska (III a G)

 

Anna Zamojska -Stasiejko

 

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Młodzieżowy Dom Kultury im. Oskara Kleberga we Włodawie

Soliści

Kategoria wiekowa 5 -10 lat

Aleksandra Konieczna (II b) –I miejsce.

Kategoria wiekowa 14 -19 lat

Weronika Łubkowska (II b G)                   –I miejsce.

 

 

 

Sławomir Trus

 

Wojewódzki Gimnazjalny Rambit Ekologiczny

Starosta powiatu w porozumieniu ze szkołami

 

I miejsce

Sylwia Haciuk

Paulina Barczuk

Julia Kaszczuk

Linde Katarzyna

Mariola Kałużna

Wojciech Nowosielski

Bartłomiej Łubkowski

Artur Jurkowski

Krzysztof Ptak

Łukasz Celiński

 

 Marta Kuszneruk

Ewa Pawluk

Dorota Łubkowska

Marzena Antoniuk

Alicja Zając

Mariola Kędzierawska

Teresa Osieleniec

 

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

LKS WITRUM Wola Uhruska

Kategoria wiekowa kl. I –III

I miejsce

Kategoria wiekowa kl. IV –VI

I miejsce

 

 

 

 

 

„200 lat Powiatu Włodawskiego” Finał Konkursu Wiedzy o Samorządzie

Starostwo we Włodawie

V miejsce

 

 

Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III gimnazjów powiatu włodawskiego

I LO we Włodawie

I miejsce

Bernadeta Nowosielska

 

Mirosław Konieczny

 

Gminny Konkurs Geograficzno –Historyczny „Wola Uhruska i okolice”

ZS Wola Uhruska

I miejsce drużyna

Sara Torój (VI)

Sandra Łubkowska (VI)

Agata Wilkos (VI )

III miejsce drużyna

Jakub Barszczewski

Bartłomiej Koperski

Arkadiusz Kałużny

 

Dorota Łubkowska

 

XVIII OGÓLNOPOLSKIE BIEGI EKOLOGICZNE „URSZULIN 2010”

Poleski Park Narodowy

Zespół Szkół           w Urszulinie

Biegi na 700 m dziewcząt klas III –IV SP

V miejsce

Weronika Łysak

Gimnazjum 

Biegi na 1200 m.

I miejsce Klaudia Antonik  IIIc ,

VI miejsce Sylwia Haciuk  Ib ,

VII miejsce Paulina Barczuk  Ib,

W Klasyfikacji Generalnej:

III miejsce- Gimnazjum im. Jana Pawła II w Woli Uhruskiej

 

Marzena Antoniuk ,

Ewa Pawluk

 

 

Konkursy szkolne

2009/2010

 

 

 

Rok szkolny

Nazwa konkursu

Organizator

Nazwiska zwycięzców lub laureatów

Nauczyciele przygotowujący dzieci

2009/2010

SZKOLNY KONKURS „AS ORTOGRAFII”

Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej

Szkolny As Ortografii

Sandra Łubkowska (VI)

As ortografii klasy VI

Marcin Młynarski

As ortografii klasy V

Kamila Głąb

As ortografii klasy IV

Patrycja Sokołowska

 

 

Jolanta Kuśmierczyk

 

Jolanta Kuśmierczyk

 

Jolanta Kuśmierczyk

 

Lucyna Raczyńska

Międzyklasowe zawody w „Dwa ognie”

Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej

I miejsce IV b

Olender Tomasz, Rosa Jakub, Seruga Konrad,  Głąb Michał Cholawo Rafał,  Lemiński Krystian,  Nowosad Dominik

II miejsce V b

Polak Michał, Piotrowski Jakub, Piotrowski Michał, Mielniczuk Konrad, Kędzierawski Adam, Kratiuk Mateusz.

III miejsce

Barczuk Bartek, Czerwiński Eryk, Młynarski Marcin, Nowosad Przemek, Ulański Grzegorz, Zając Karol.

 

Ewa Pawluk

Turniej wiedzy o lekturze „Pinokio” Carlo Collodi „Czy można pokochać drewnianego chłopca”?

Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej Mariola Kędzierawska

 

I miejsce

Aleksandra Polak

II miejsce

Kuba Reps

III miejsce

Natalia Kuczura

Weronika Reps

 

Mariola Kędzierawska

Konkurs plastyczny

Najpiękniejsza Gwiazda Betlejemska” oraz „Moje Boże Narodzenie

Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej

Wyróżnione prace

Antoniszewski Klaudiusz (0)

Antoniszewski Jakub (0)

Antoniszewska Iza(I)

Demczuk Martyna (II a)

Wojtiuk Wiktoria (II b)

Kolemczuk Aleksandra (II b)

Raczyńska Aleksandra (III a)

Borysiuk Agnieszka (III a)

Łubkowska Kinga (III b)

Uhruski Damian (III b)

 

Iwona Krzyżanowska

Iwona Krzyżanowska

Bożena Barczuk

Barbara Stęplewska

Zofia Konieczna

Zofia Konieczna

Anna Kaszczuk

Anna Kaszczuk

Bernadeta Demczuk

Bernadeta Demczuk

„Najpiękniejszy Różaniec”

Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej

I miejsce

Konieczna Aleksandra

Gilowski Adam

 

 

Marzena Antoniuk

Ks. Maciej Majek

„Mistrz Pięknego Czytania”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej Mariola Kędzierawska

 

I miejsce w rywalizacji klasowej

Klasa VI

- Sandra Łubkowska

- Sara Torój

- Marcin Młynarski

MISTRZ GŁOŚNEGO CZYTANIA

- Sandra Łubkowska

WICE MISTRZ

- Kamila Głąb

 

 

Konkurs plastyczno –literacki                                „Moja przygoda z warzywami owocami i sokami”

Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej

Wyróżnione prace

Woźniak Patrycja (IIIb)

Kurpiel Klaudia (III b)

Trus Patryk (III b)

Raczyńska Julia (III a)

Raczyńska Agnieszka (III a)

Kulbicka Weronika (III a)

Niewiadomski Mikołaj (II a)

Konieczna Aleksandra (II b)

Waniewska Ewelina (I)

Kołodziejczyk Adam (0)

Antoniszewski Jakub (0)

 

 

Bernadeta Demczuk

Bernadeta Demczuk

Bernadeta Demczuk

Anna Kaszczuk

Anna Kaszczuk

Anna Kaszczuk

 

Barbara Stęplewska

Zofia Konieczna

Bożena Barczuk

Iwona Krzyżanowska

Iwona Krzyżanowska

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS IV –VI NA ”ORLIKU”

Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej

I miejsce kl. V b

Polak Mikołaj, Piotrowski Jakub,

Piotrowski Michał, Mielniczuk Konrad, Kędzierawski Adam,

Kratiuk Mateusz.

II miejsce kl. IV a

Wójtowicki Łukasz, Łubkowski Wojciech, Skrochocki Marcin,

Dąbrowski Marcin, Głowacki Piotr, Biełaniec Leszek

III miejsce kl. IV b

Olender Tomasz, Rosa Jakub,

Seruga Konrad, Głąb Michał,

Cholawo Rafał, Lemiński Krystian, Nowosad Dominik.

Król strzelców

Polak Mikołaj kl. V b

Ewa Pawluk

 

 

 

 

 

Ewa Pawluk

 

 

 

 

 

 

Ewa Pawluk

 

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY            „AS ORTOGRAFII”

Gimnazjum w Woli Uhruskiej

Szkolny  As Ortografii 

Sylwia Polak (III b G)

As Ortografii klas I

Natalia Chudzik (I b G)

As Ortografii klas II

Kornelia Głąb (II a G)

As Ortografii klas III

Ewa Bączkowska (III c G)

 

 

Ewa Kopycińska

 

Jolanta Kuśmierczyk

Jolanta Kuśmierczyk

Lucyna Raczyńska

 

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY            „AS ORTOGRAFII”

Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej

Szkolny  As Ortografii

Sandra Łubkowska (VI)

As Ortografii klas IV

Patrycja Sokołowska

As Ortografii klas V

Kamila Głąb

As Ortografii klas VI

Marcin Młynarski

 

 

 

Jolanta Kuśmierczyk

 

Lucyna Raczyńska

 

Jolanta Kuśmierczyk

Jolanta Kuśmierczyk

 

Międzyklasowe  zawody w „Dwa ognie”. Kl. I –III SP

Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej

I miejsce klasa III b

Konrad Dąbrowski

Łukasz Waniewski

Weronika Chudzik

Martyna Hołomiej

Katarzyna Cholawo

Iga Łubkowska

Helmer Patryk

Klaudia Kurpiel

 

Barbara Zalewska

Marzanna Demczuk

 

Konkurs recytatorski Zwierzęta wokół nas klas 0 -III

Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej

Laureaci

Patrycja Woźniak (III b)

Agnieszka Raczyńska (III a)

Małgorzata Polak (I)

Izabela Antoniszewska (I)

Klaudiusz Antoniszewski (0)

 

Bernadeta Demczuk

Anna Kaszczuk

Bożena Barczuk

I. Krzyżanowska

 

Mistrz ortografii klas III SP

Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej

Laureaci

Weronika Chudzik (III b)

Weronika Kruczyńska (III b)

Weronika Kulbicka (III a)

Sienkiewicz Dominika (III a)                 

 

Bernadeta Demczuk

Bernadeta Demczuk

Anna Kaszczuk

Anna Kaszczuk

 

 

AS MATEMATYKI KLAS III SP

Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej

Laureaci

Aleksandra Łubkowska (III a)

Agnieszka Raczyńska (III a)

 

Weronika Chudzik (III b)

Klaudia Kurpiel (III b)

Anna Kaszczuk

Anna Kaszczuk

 

Bernadeta Demczuk

Bernadeta Demczuk

 

 

„ Maryja w oczach dziecka „

Szkoła podstawowa w Woli Uhruskiej

Julia Skrypczuk kl. 0

Julia Kozaczuk kl. 0

Miriam Mousouri kl. III a

Śladewska Agnieszka kl. III a

Marzena Antoniuk

 

Bieg kwietny

 

Klaudia Antoniuk,

Paulina Barczuk,

Magda Brzozowska,

Damian Chudzik,

Sylwia Haciuk,

Anna Łukasik,

Kasia Łysak,

Karolina Pawluk,

Mateusz Koźluk,

Jarek Tyczyński,

Filip Wiśniewski.

Marzena Antonik

 

 

 

 

 

 

 

 

Godzina
 
Reklama
 
Data
 
Partnerzy
 
Gmina W okol Woli Uhruskiej.
Zajazd Gibson 9/LKS Vitrum Wola Uhruska Akademia mocnych wrażeń
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 5 odwiedzający (12 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=